Виховна робота 2023-2024 н.р. І семестр

В рамках діяльності дитячого волонтерського центру наш ліцей долучився до Всеукраїнської тихої акції "Різдво для Героя"💛💙

Драйв, шквал емоцій та цікаві хореографічні ідеї: 17 грудня у Вінниці відбувся фінал танцювально-розважального конкурсу «Стартінейджер» на призи міського голови Сергія Моргунова

25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка тривала до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян.

7 грудня відзначається День української хустки. Вона здавна вважалася оберегом і символом патріотизму, свободи та любові. Перші хустки, які почали носити українки, мали чистий білий колір. А ось кольорові малюнки прийшли до нас із Туреччини. Зараз деякі бренди повертають моду на хустинки та включають їх у свої колекції.

Грудень - пора свят та подарунків. До нашого ліцею завітав Святий Миколай зі своїми друзями, які привітали учнів початкової школи та пригостили смачними подарунками.

В рамках тижня "Інклюзивного навчання" учениця 7-В класу Кушнір Поліна продемонструвала в нашому закладі персональну виставку картин, що виготовлені її власними руками.

«Волонтер – це промінчик сонця, це не робота, не хоббі, не захоплення – це поклик» 5 грудня - день тих людей, без який наша Україна зараз просто неможлива. Учні нашого ліцею долучилися до відзначення цього дня.

5 грудня відбулася щорічна гра ЕРУДИТ-КВАРТЕТ у Відкритому Кубку міста серед шкільних команд 7-9 класів. Учні нашого ліцею: Діденко Ангеліна, Зінченко Іван, Завгородня Дар'я, Сидорук Дар'я. Здобули ІІ місце. Вітаємо!!! Нових перемог та звершень.

До учнів 6-х класів завітали: Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції лейтенант поліції Ольга Мєшкова, старший інспектор оперативного пошуку та партнерства у сфері ІТ управління протидії кіборзлочинності у Вінницькій області. Департаменту кіберполіції, старший лейтенант поліції Марина Задвернюк. Говорили на актуальну тему для...

1 місце у міських змаганнях з кульової стрільби «Кубок звитяги»!!! Пишаємося нашими молодими захисниками!! Лише перемог у майбутньому! Вітаємо Жуківського Артема (11-А клас), Домішкана Олександра (11-А клас), Ярового Тараса (10-Б клас) та їх наставника, вчителя з предмету «Захист України» - Гандурського Віктора Івановича з ПЕРЕМОГОЮ!!!!

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об'єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

З 16.11.2023 до 30.11.2023 року в нашому закладі проходила "Тепла акція" збору макулатури, пляшок та кришок. Отримані кошти ми передали волонтерському центру, метою якої є придбання хімічних грілок для рук, ніг, тіла, шкарпеток, рукавиць, термобілизни, павербанків для воїнів ЗСУ.

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Зі здобуттям незалежності Україна пройшла великий шлях у прийнятті та усвідомлення наслідків Голодоморів, розкриття архівів й дослідження цього питання відкрило правду про злодіяння...

22 листопада в нашому ліцеї відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції, відділу превенції лейтенантом поліції Ольгою Мєшковою, яка провела захід до тижня "Безпека життєдіяльності" для учнів 4-х класів цікаву та корисну бесіду з елементами практики з теми "Правила дорожнього руху".

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності...

У період з 13.11.2023 р. по 17.11.2023 р. до Всесвітнього дня боротьби з діабетом у закладі було проведено тематичні заходи, години спілкування, уроки здоров'я, поширення відео-роликів про надання першої допомоги при гіпоглікемії (низькому рівні цукру в крові). У закладі було оформлено інформаційний куточок.

Інтеркультурність – це розуміння того, що різноманітність та позитивна взаємодія між різними культурами є перевагою. Це ідея такої політики і практики, які підтримують взаємодію, розуміння і повагу різних культур і національно-етнічних груп. З метою визначитися наскільки ви є інтеркультурним пропонуємо пройти опитування: https://surl.li/nnmeq

В рамках Місячника кібербезпеки в закладі вчителями інформатики та класними керівниками проведені онлайн уроки та пізнавальні заходи: з учнями 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г було проведено бесіду про найпопулярніші інтернет-загрози станом на 2023 рік. Учні також взяли участь в розробці науково-дослідних проєктів про конкретні напрямки кібербезпеки, а саме: ...

З 09.10. по 13.10.2023 року відбулися вибори президента ліцею. За результатами голосування президентом ліцею стає Діденко Ангеліна, учениця 9-В класу, яка набрала 171 голос, а віцепрезидент з невеликим відривом - Рамазанова Анна (104 гол.), учениця 10-А класу.

22 та 25 вересня у нашому ліцеї проходив благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарку належить батьківському комітету.

З 9 по 13 вересня у ліцеї був проведений Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

В другу суботу вересня наше рідне місто відзначало 660-річний ювілей. Завдячуючи подвигу наших мужніх відважних Героїв ми маємо можливість жити повноцінним життям, зустрічати пам'ятні дати під українським стягом.

Стильний інтер'єр © Всі права захищені 2023
Створено за допомогою Webnode Файли cookie
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати